Logo netpenize2.png
face80x80.png
goog80x80.png
Slogan.png
Zde se dozvíte, jak zefektivnit své příjmy.

bod  Poskytovatel Emailové schránky

Doporučuji Vám, používat Gmail (Google), a to především proto, že tam příjdou témeř všechny emaily. Budete-li mít email třeba na Seznamu, Centrumu nebo Altasu, s největší pravděpodobností se nezaregistrujete do klikaček a emailovek, protože Vám nepřijde registrační email. Dále riskujete, že některé emaily od emailovek budou vyhodnoceny jako spam, a nepříjdou Vám. A budete tak přicházet o výdělky. Také doporučuji nepoužívat soukromý email, ale raději takový, který budete mít vyhrazen především pro klikačky a emailovky. Některé emailovky zasílají až 100 emailů denně a mohlo by docházet k zahlcení Vaší soukromé emailové schránky. Právě u těchto emailovek je rozumné, nechat si zasílat emaily do inboxu, který naleznete přímo na stránkách emailovek.

bod  Rychlejší odklikávání emailů, úspora Vášeho času

V emailech od emailovky hledejte takovéto linky:
http://www.donkeymails.com/scripts/runner.php?EA=201101301715014270
Nějak takto zpravidla vypadá link, který musíte odkliknout. Až jej najdete, držte levý CTRL na klávesnici, a poté klikněte levým tlačítkem myši na výše uvedený odkaz. Ten se Vám otevře do nového panelu. A můžete otevírat jeden email za druhým. Stránky za které dostanete zaplaceno, se Vám budou jednoduše otevírat do nového panelu ve Vašem prohlížeči, a než se odpočítá čas jednoho z nich, Vy budete mít naklikaných dalších 5 emailů. Ovšem u některých emailovek můžete otevírat pouze 1 email současně, takže pokud nepůjde odklikávat více emailů, musíte nejdříve počkat než vyprší požadovaný čas, poté můžete kliknout na další reklamu. Poznáte to tak, že Vás to přesměruje na stránku klikačky a napíše Vám to níže uvedenou větu:
You must let ad timers expire before clicking on another ad!


bod  Cheatlinky

Dávejte si pozor, nesmíte nikdy kliknout na cheatlink! Je to odkaz, který bývá u emailovek nejčastěji v emailu nebo u klikacek někde mezi ostatními placenými linky. Velice často je nějak označen, buďto červenou barvou, tučným písmem, vyšším písmem, nebo jakkoliv jinak zvýrazněn. V případě banneru bývá velmi výrazný a nebo bliká. Ve většině případů poznáte cheatlink tak, že je na něm napsáno:
Do Not click - This is cheat Link
Cheatlink chrání emailovku před roboty, autoklikači atd. To samé platí i pro klikačky, tam se neobjevují sice tak často, ale jsou tam za stejným účelem. Kliknete-li na cheatlink, hrozí Vám odečtení určité částky peněz z účtu a nebo Vám mohou zrušit účet celý. A bohužel je to nenávratné. Proto důrazně doporučuji nepodvádět.


bod  Scamy

Dávejte si pozor, abyste se nezaregistrovali a neklikali zbytečně u emailovky nebo klikačky, které nevyplácí. Můžete tomu předejít tak, že se před registrací podíváte na tento web do Scam listu, kde jsou tyto podvodné weby uvedeny. Naleznete jej zde. Může se stát, že ji ve Scam listu nenaleznete. Může to být třeba tím, že je nová a ještě nebyla do scam listu přidaná. Proto si zkontrolujte kolik nabízejí za odklik či email. Do emailovek, které nabízejí více než 2 centy za email a vysoký registrační bonus, třeba 10$ a více, se raději ani neregistrujte. U klikaček se reálně bude odměna za odkliknutý banner pohybovat mezi 0,1c - 2c. Emailovky a klikačky slibující 500$ za email či odkliknutý banner, opravdu nevyplácejí, můžete je používat pouze do reklamy.

bod  Emailovky nebo raději klikačky?

Co se týká výdělku, klikačky jsou rozhodně ta lepší volba. Emailovky jsou vhodné pouze pro lidi, kterým se nechce nebo nedaří schánět referaly. Emailovky jsou také skvělé jako doplňky klikaček. V kazdém případě, abyste ušetřili čas a zefektivnili své příjmy, klikejte více emailovek a klikaček najednou (různých).
 
! 12.2. - Probíhá aktualizace webu
USD Vlajka meny USD   změna {value}%
GBP Vlajka meny GBP   změna {value}%
EUR Vlajka meny EUR   změna {value}%
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one