Logo netpenize2.png
face80x80.png
goog80x80.png
Slogan.png
bod  Nejdříve si založte elektronickou peněženku

Založte si účet na PayPal, za nic neplatíte, vše je naprosto zdarma, popis a návod i s obrázkem, naleznete přímo na tomto webu v sekci El. peneženky. Samozřejmě si můžete založit účet i na jiné el. peněžence, ovšem nejdříve doporučuji právě Paypal, protože ho podporují téměř všechny klikačky i emailovky.

bod  Pokud máte účet na PayPal, můžete se registrovat do klikaček

Najeďte do sekce Klikačky (PTC) a můžete se začít registrovat a klikat. Registrace jsou naprosto jednoduché. Zde na webu naleznete i podrobný návod na registraci.

bod  Stručný návod jak se registrovat

Na stránce s firmou hledejte tlačítko Sign-up, Join nebo Register, dále postupujte dle pokynů, někdy zadáte Váš e-mail a na ten Vám příjde potvrzení registrace na které když kliknete, vyplníte údaje, jako přezdívku a heslo, nebo i adresu atd. Samozřejmně, nemusí být dle pravdy, důrazně však doporučuji, vyplňovat pravdivé informace.

bod  Návod jak začít vydělávat

Když se přihlasíte do firmy, kde jste se registroval, hledejte tlačítko Earn, Earn money, Surf ads, Paid to click nebo Make cash. Otevře se Vám stránka s odkazy, které musíte postupně odklikat.

bod  Návod jak vydělávat ještě víc, shánění referálů

Na stránce hledejte Promotion tools, Refferals, Refferals links, Banners atd. Tam naleznete Váš referenční link, banner či ikonku.

bod  Několik rad do začátku

Nikdy něvěřte čemukoliv co nabízí víc než ostatní zaběhlé firmy! Znamená to tedy, že Vám stránky nabizejí přemrštěné sumy za odkliknutý banner, nebo odkaz inzerenta. Do těch 5centů je to důvěryhodné, ale když Vám za klik někdo nabídne 1 dolar, je  témeř logické, že takto ten systém fungovat nemůže. Reálně se bude odměna za odkliknutý banner pohybovat mezi 0,1c - 2c.
Nenechte se okrást! V momentě kdy začínáte mít peníze tzv. na netu, dostáváte se do rizika, že vás někdo beztestně okrade. Proto při práci s el. peněženkami dodržujte základní bezpečnostní pravidla. Nikdy neklikejte na odkazy v emailech co vypadají, že jsou od peněženek. Naučte se nedůvěřovat. Nabídky výher atd. raději předem ignorujte. Zajistěte si alespoň antivir a raději nepoužívejte starší verze IE (Doporučuji Chrome, Operu či Firefox).
Nenechte se zmást! Dejte si pozor, když Vám někdo něco doporučuje a tvrdí, jak to je super. On za Vás má peníze, proto Vám může cokoliv nalhat. Vše si ověřte na fórech a na jiných webech.
Nemažte referenční linky, Vám to neublíží a pokud byl ten co Vás doporučil solidní a vysvětlil Vám vše kolem, takto můžete jeho snahu alespoň trochu ocenit! A on se bude snažit dále získávat aktuální informace. Samozřejmě, pokud se obratíte přímo na mě, a napíšete mi např. na e-mail, se vším Vám rád pomohu. Kontakt na mě naleznete v sekci Kontakt.

 
! 12.2. - Probíhá aktualizace webu
USD Vlajka meny USD   změna {value}%
GBP Vlajka meny GBP   změna {value}%
EUR Vlajka meny EUR   změna {value}%
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one